CeníkCena terapie

Cena za sezení 2000 korun;
(v případě finanční nouze je možnost cenu rozvrhnout na více plateb)
Sezení trvá zpravidla dvě hodiny, jedná se o čas který věnujete přímo sobě, svému rozvoji a své naplněné budoucnosti, to vše je ve vašich rukou..

Kontakt přes SKYPE

Pro zklidnění a uchopení vnitřní stability, uvědomění si, co se v danou chvíli v našem životě děje a jak to co nejlépe pochopit, přijmout a uvolnit. Skype je kontakt na dálku přes internet, který někteří preferují více, až už se jedná o důvod vzdálenostní nebo časový či jakýkoliv jiný, zároveň ne vždy máme možnost ve chvíli, kdy jsme v úzkých se hned někam dopravit. Dopředu se domluvíme na konkrátní hodině, stačí napsat na email nebo zavolat.

skype: regtep
1500 Kč za sezení

Storno poplatek

Pokud termín rušíte později než 24 hodin předem, je nezbytné uhradit storno poplatek v hodnoté 500Kč. Opatření je pro ty, kteří by rádi na terapii co nejdříve a není volné místo. Děkuji za pochopení a vstřícnost z Vaší strany.

Objednací termín

Osobní konzultace poskytuji v následujících termínech a časech: Pondělí až čtvrtek: začátky terapií jsou převážně mezi 8:00 a 10:30 hodinou. Zvoňte prosím maximálně 5 minut předem, neboť dříve může ještě probíhat předchozí terapie. Termíny: Počítejte s tím, že až 20 dní dopředu mohou být termíny obsazené. Ve vážnějších případech, nebo na Vaši žádost můžete získat přednostní termín léčení vzniklý zrušením domluveného termínu někoho před Vámi. Pro domluvu termínu individuálního sezení použijte prosím můj email, nebo telefon. Stačí poslat SMS, kde krátce uvedete větou či slovem svůj důvod návštěvy, své celé jméno a datum narození. Okamžikem Vašeho potvrzení účasti je termín návštěvy závazně platný.

Možnost poukazu jako dárek

V případě zájmu mně kontaktujte a vše společně domluvíme :)

Renata K. (Praha:) Zdravotní problémy mě dokopaly k tomu, že jsem se začala zabývat svým přístupem k životu a obracet se do svého nitra. V té době mě souhra „náhod“ dovedla k Jitce a regresní terapii. I když mě někteří přátelé před touto metodou varovali, dala jsem raději na pocity ze setkání. S Jitčiným čistým a jemným přístupem mohu s důvěrou a pocitem bezpečí čistit své podvědomí a odevzdávat se Světlu a léčení. Jsem jí také vděčná za nenásilné vedení na cestě a směrování k tomu, abych se naučila uzdravovat sama sebe.

Sylva P. (Praha:) Chtěla bych touto cestou poděkovat Jitce za úžasné sezení při regresní terapii. Celé její vedení bylo klidné, pohodové a vstřícné. Přišla jsem se zdravotními potížemi a uvolnily se mi (do té doby zablokované) vztahy. I když během regrese vyplynuly nepříjemné vjemy a vzdálené vzpomínky, většinou spojeny se smutkem, věděla Jitka jak pohladit duší tím nejkrásnějším způsobem. Má úžasnou intuici a umí se vcítit do bolesti člověka. V mém případě našla zajímavé řešení a také radu na další možné léčení. A mně se tak otevřela cesta k dalším možnostem. Za to moc děkuji a těším se na další sezení.

Andrea S. (Praha:) Jedno úterý jsem poprvé navštívila regresní terapii u Jitky Desta. Už od začátku jsem intuitivně cítila, že jdu správně, už jen to bydliště blízko lesa mě moc lákalo a těšila jsem se. Jitka je moc milá, vítá mě, v jejím bytě se cítím moc příjemně a libí se mi, že říkám jen pouze nezbytně nutné informace o mé osobě. Jsem tedy ráda, že se vyhýbáme podrobnému popisu, co mě trápí, protože já sama si nejsem jista, co je podstatný problém a těší mě, že poměrně rychle přecházíme na samotnou terapii. Jsem překvapena, že stejně rychle upadám do velmi poklidného stavu uvolnění a ačkoliv jsem při vědomí, tak přemýšlím jen minimálně (což je za běžných okolností problém:-)) a docela dobře se mi vybavují vzpomínky. Jitka má příjemný hlas, mám k ní automaticky důvěru a bez problému následuji jejích pokynů. Hodně dobře se mi představují třeba balíčky přání, a všechny různé imaginace. Dokonce mi to dělá i radost si to všechno sama takhle tvořit :-). Jsem překvapena, co všechno vlastně leze ze vzpomínek ven. Na spoustu věci přicházím až právě zde a jsem v úžasu (to, že jsem už od tak malého věku potlačovala bolest atd.). Také pomoc s vnitřním dítětem, je úžasná. Samotnou by mě to nenapadlo. Ke konci terapie jsem překvapena, že už uběhly tři hodiny. Opravdu mi to přišlo jako ani ne hodina! Jitka je moc milá a na konci terapie se pouze ptá, jak se cítím. Moc oceňuji, že vše probíhá bez jakéhokoli soudu a hodnocení. Také se mi moc líbí, ze mi Jitka sama půjčuje některé své knihy. Obzvlášť pro mě coby knihomola je to radost. Slovy se pocity těžko popisuji, ale cítím jistotu, že tento způsob Jitčina vedení a druh terapie mi pomáhá a vyhovuje. Málokde jsem se cítila, tak příjemně a bezpečně. Ani jsem se nestyděla uvolnit to vše pomocí slz…

Petra (mimopra?sk?:) Po našem posledním setkání se něco změnilo - jsem tak naplněna láskou, že mám pocit přeplněného vaku. A každou chvilku mi začnou téct slzy. Mám při tom pocit velké radosti, jako když se ke mně někdo vrací - vážně nádherný pocit. Lepší než dlouhá dovolená, mám obrovský přísun energie.
Také jsem byla s kamarádkou na procházce a viděla jsem kolem stromů a domů aury. Pak jsem zjitila, že proti obloze se pohybuje spousta zajímavých útvarů. Opravdu Zajímavé. Jsem zvědavá, jak se bude můj zrak dál vyvíjet.

Evka

U Jitky som bola druhy krat. Prvy krat som tam sla s pocitom slabosti a ohromneho stresu zo skoly, ale pravym dovodom bol nedostatok sebavedomia, uzkost z toho, ze ma nic nebavi, ze nemam preco zit. Ked som bola mala, zomrel mi milovany otec a ja som nemala iny zivotny ciel, ako ist za nim? Preto ked prisli nejake trocha narocnejsie situacie, mala som pocit beznadeje a nechapala som, preco sa mam o nieco v zivote snazit.. ked nemam ziaden ciel. Jitka bola uzasna! Hned po prvom sedeni som sa citila omnoho lepsie, myslienky na samovrazdu pominuli aj vdaka psychologickym cviceniam, ktore mi pomohli uvedomit si niektore veci. Nejaku dobu po sedeni som sa citila dobre, lenze potom som prestala s cviceniami, ktore mi Jitka predpisala, prestala som citat knihu, ktoru mi pozicala a zase som sa pomalicky vracala tam, kde som bola? Preslo asi pol roka a ja som bola v horsom stave ako predtym. Oslavila som 29narodeniny a nieco sa vo mne zacalo diat. Prezivala som neskutocne pocity menejcennosti, obrovske muky, ktore som citila fyzicky. Do toho prisiel rozchod s priatelom, ktoremu som vycitala svoje problemy, za ktore on velmi nemohol. Aj ked som sa s nim po tyzdni dala op?t dokopy a trochu sa ?ukludnila?, pochopila som, ze musim zmenit seba, ze to tak dalej uz nejde. Ako tu pisali uz mnohi predo mnou, Jitka ma naozaj uzasnu intuiciu a velmi dobre rozumie cloveku. Je mimoriadne vnimava, nenasilna a laskava. Vdaka rozhovoru s nou som pochopila, ze naozaj uz nejde oddalovat svoju premenu, po ktorej som uz dlhe roky tuzila! Dnes mi pomohla zacat a pevne verim, ze vdaka mojmu usiliu a jej pomoci zo mna bude novy clovek, taky akym uz dlho tuzim byt.. ? taky ako Jitka. Odchadzala som dobre naladena, plna lasky a presvedcena, ze vsetko zvladnem, ak si to budem naozaj mysliet. Ak niekto vaha, ci k nej zajst alebo nie, nech uz dalej nevaha.. je urcite dovod, preco sa ocitol na jej strankach a urcite pomoze aj jemu..

DAKUJEM JITKA! :*

Pokračování na Krok za krokem terapií ? ? Ukázkové příběhy klientů